0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Chenkai 5PCS BPA Free безопасен и натурален Силикон динозавър прорезыватель дъвчене висулка колие за хранене САМ Baby Dummy Teether Toy

Chenkai 5PCS BPA Free безопасен и натурален Силикон динозавър прорезыватель дъвчене висулка колие за хранене САМ Baby Dummy Teether Toy

BGN 23.00
BGN 23.97
Продуктът е наличен

Налично


Количина : 5pcs/многу
Материјал : BAP Бесплатна Храна Одделение Силиконски
Големина : 80*61*12mm
Боја : 5
pls остави порака со боја треба кога местото цел
ако не, ќе се измеша 1pc секоја боја, многу благодарам
Испорака
Експрес : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигнат
Кина Пост : 2-8 недели за да се пристигне, некои далечни addrss можеби ќе треба подолго време на испорака
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле, продавачот не е одговорен за tariffic
Плаќање
Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако постојат некои оштетување за време на испорака или не ви се допаѓа нашиот објект кога се примени, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни Информации Ценети
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Параметри на продукта

Функция:
Прорезыватель
търговска марка:
ЧЕНКАЙ
Възрастова Група:
> 4 месец
Форма:
Домашни любимци
Материална Характеристика:
Нитрозамин свободен, BPA освобождава, латекс освобождава,фталат освобождава, освобождава PVC
Опаковка:
Единично сваляне
Номер На Модела:
тр022
Материал:
Силикон

Продукти в категория