0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Musiclily Multiple Color Tremolo Guitar Bridge седла за Fender Strat Stratocaster Tele Telecaster електрическа китара (пакет от 6)

Musiclily Multiple Color Tremolo Guitar Bridge седла за Fender Strat Stratocaster Tele Telecaster електрическа китара (пакет от 6)

BGN 8.67
Продуктът е наличен

Налично

Функција Одговара за електрична гитара, доаѓаат со сите делови. Материјал : Метални легури. Целосна единица, две studs со клуч, подготвени за употреба. Ширина е 10.2 mm.
Големина на : 20*10.2*5.5 мм. Пакет се Вклучени 6pcs мост saddles Превозот и Следење на Увозните давачки, даноци, придонеси и ДДВ не се вклучени во точка цена, купувачот треба да се плати за нив. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како што може да се стори. Цел бродови од Шенжен Кина. Типичен времето за испорака е за 10 до 20 дена да се САД, велика БРИТАНИЈА, Западна Европа, АУ; Русија, Бразил и Остатокот од Светот ќе трае подолго (20-35 дена). Следење на број понекогаш не работи правилно, ако имате било каков проблем во испорака и следење на, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат. Превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. (Освен викенд и јавни празници) и Врати и реконструкција Ако имате проблем, се жалат, прашање или проблем, ве молиме контактирајте со нас прво. Ние ќе ви помогне да го решите тоа. Лесно се врати и враќање : ако сакате да вратите производ, сите што треба да направите е да ни испраќа јасна слика за да покаже дека е неисправна или оштетен, ние ќе го разгледа и ќе ве контактираат за враќање или надоместок. Повратни информации и Контакт Ако сте среќни со оваа цел, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, тоа навистина ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака, или можете да разговарате со мене на trademanager кога сме на интернет, пораката ќе се одговори во рок од 24 часа (до 48 часа во одмор или викенд). Види повеќе во нашата продавница со нашиот бренд Ние сме квалитетен бренд, сакале да се изгради непречено и сигурен деловен однос. Па ние не сме само за продавање на производот, исто така, услугата.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
А01
търговска марка:
Musiclily
Тип:
Мост

Продукти в категория