0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
vestido новия модерен три четвърти ръкави сватбени рокли A-line бутон Назад дантела висока шия сватбената рокля

vestido новия модерен три четвърти ръкави сватбени рокли A-line бутон Назад дантела висока шия сватбената рокля

BGN 461.00
BGN 542.40
Продуктът е наличен

Налично


vestido novia Модерен Три Четвртини Ракав Свадба Фустани А-линија Копчето Назад Чипка Висок Врат Булчински Gown
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
БОЈА ШЕМА
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ
Сите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мерење детали, ве Молиме да ни кажете детални мерења како што следува :
1.Целосна биста= __ cm
2.Половината = __ cm
3.Колковите= __ cm
4.Рамо до Подот =_cm
5. Рамо до рамо=_cm
6.Грб око/ Грб дупка=_cm
7.Bicep=_cm
8.Должина На Ракав
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?
A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. Обичај природата на нашата фустани значи нашата откажување и Политика на Враќање е построги од други предмети, така што е важно да се цел внимателно.
П : дали Ќе бидам во можност да го смени мојот фустан ако јас го примам него и тоа не одговара точно во право?
А : ве Молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина;
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Ние би можеле да обичај се направи во согласност со детални барањето доколку промени поени се функционални. Таму ќе биде одреден клиент направени наплаќаат врз основа на детални сопствени направени барање
П : Ќе фустан изгледа токму како што се прикажани на сликите?
А : ве молиме исто така, наведуваат : ние само обичај се облекуваат според сликата,па затоа е многу тешко што се облекува исто како слика,па,ако u само не ми се допаѓа фустанот,ние не може да го прифати наплата;надевам u може да се разбере ова, и ве молиме да го прочитате политика на враќање внимателно пред цел.
П : Како можам да бидете сигурни дека јас сум нарачување на правото големина?
О : Кога да нарачате облека за вашиот специјален повод онлајн, во право си да се плаќаат поголемо внимание за добивање на големината право! Бидејќи ние сме една меѓународна компанија, нашата облека може да се изврши поголем или помал од стандардните големини што се користи за да се.

Параметри на продукта

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W, обичай размер
Тип Елемент:
Сватбени Рокли
Украса:
Pleat,Button,Pearls,Pattern,Lace,Crystal,Appliques,Tiered,Flowers,Bow,Beading,Embroidery,Pockets,Ruched,Sashes
Реалните Изображения:
ДА
Стил Ръкави:
Редовен
is_customized:
Yes
За Бременни Жени:
ДА
Силует:
А-Линия
Дължина ръкав(см):
Три Четвърти
Вграден сутиен:
ДА
Номер На Модела:
Kissbridal-LC382A
Влак:
Влак Параклис
Задната Част На Конструкцията:
Бутон
Плат, Булчински Рокли:
Дантела
Отвор на вратата:
Висок
търговска марка:
kissbridal
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Талия:
Натурални
стил рокли:
Сватбени Рокли
Плат:
тюл
Украса:
Дантелени Апликации / Beading / Перли
Случай:
сватбен ден
Размер:
Customer Size
Порекомендуйте Цвят:
Бяла / Слонова Кост
направени по поръчка:
ДА
Времето за обработка:
15-20 работни дни
Начини На Доставка:
EMS, DHL, UPS, Fedex

Продукти в категория