0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-28 %
ZJ9076 нов бял цвят на слонова кост Кристали, перли дантела сватбени рокли 2017 сватбена рокля рокля vestido de noiva стягам назад размер 2-26W по поръчка

ZJ9076 нов бял цвят на слонова кост Кристали, перли дантела сватбени рокли 2017 сватбена рокля рокля vestido de noiva стягам назад размер 2-26W по поръчка

BGN 138.00
BGN 191.98
Продуктът е наличен

Налично


Квалитетот на овој фустан е многу, многу убава и има 6 Слој, многу голема здолниште , Тоа е навистина Принцови Фустан.
Вистинскиот фустан е точно 100% исто како слика, силно препорачувам овој фустан за да сите Невестата.
Експрес : зема 5-12 дена да пристигне
Воздухопловната : зема 11-40 дена да пристигнат.
За да се осигурате дека сте ја примите вашата цел данок на увоз доход, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност

Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас за враќање RMA Бр. и адресата на станот во рок од 7 дена по сте го добиле фустан. Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност
Се надеваме дека сте задоволни со нашата фустан и услуга. Ако има нешто проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да ви помогне.
1. Трговија на големо добредојде, повеќе квалитет повеќе попуст.
2. Ние снабдување се откажат превозот услуга.
3. Ние снабдување на ОЕМ и сопствени направени услуга, без минимум цел количество.
Нашите работно време : понеделник - сабота
Сите пораки ќе бидат replyed во рок од 24 часа. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што побрзо.

Параметри на продукта

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Тип Елемент:
Сватбени Рокли
За Бременни Жени:
ДА
Отвор на вратата:
Без презрамки
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
търговска марка:
Мейиша
Задната Част На Конструкцията:
Стягам
Талия:
Империя
Украса:
Beading, Перли, Дантели
Елемент На Модата:
Реколта
Силует:
Бална Рокля
Влак:
Няма
Номер На Модела:
ZJ9076
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Плат, Булчински Рокли:
Тюл/Окото

Продукти в категория