0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-2 %
мода творчески планински кристал, шкаф за вино кабинет дръжки на вратите сребърни k9 Crystal чекмедже на шкафа дръжки на гардероба дърпа 128 мм, 96 мм

мода творчески планински кристал, шкаф за вино кабинет дръжки на вратите сребърни k9 Crystal чекмедже на шкафа дръжки на гардероба дърпа 128 мм, 96 мм

BGN 11.00
BGN 11.20
Продуктът е наличен

Налично


Опис На Производот :
Точка Бр : SJ888
Материјали : Цинк легура со кристално Стакло
Заврши : сребрена / заоблачено
Големина на :
Должина : 70mm ширина : 33mm Heigh : 24mm една дупка
Должина : 106mm ширина : 40mm Heigh : 24mm дупка простор : 96mm(3.75")
Должина : 138mm Ширина : 40mm Heigh : 24mm дупка простор : 128mm(5")
Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs Рачки
Топло информации :
Превозот време....................
1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 2-7days, според различни предмети
2.EMS /ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ е околу 3-8days. Но, за одредишната царинска проверка или irressible причините,времето можеби задоцнување .
Гаранција и Гаранција ................
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации и Оценка ...............
1. Ние работиме напорно со твоите satisfication и ние ги цениме вашите позитивни 5 ѕвезди коментари.
2. Ако од која било причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. ние ќе ви одговори во рок од 24hours .
Царина & данок на увоз ............
Купувачот презема Увоз данок во својата земја. ние продавачот не може да се процени на царина и увоз доход. Бидејќи различни земји има има свој царинска политика
Прогласи вредност ....................
Ние обично ги прогласи пониска вредност на превозот товарен лист или фактура за непречено царинење во вашата земја. ако побарате од нас колку вредноста на товарен лист или на фактура. Ве молиме оставете порака за нас.
Превозот адреса ..................
Ве молиме бидете сигурни оставете точна адреса во вашиот превозот цел.
Ако сте Русија купувачот, ве молиме оставете ги вашите име и презиме. Русија поштенска политика правило дека само целосното име може да се добие вашиот пакет
Ако сте бразил купувачот, ве Молиме оставете ги вашите CPF број( cadastro де pessoa фијаско) само за царинење на царинската само.

Параметри на продукта

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
търговска марка:
Letspace
Стил:
Модерен
Направи си Сам пособия:
Коментари
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
SJ888
Материал:
сплав на цинк със стъклен Кристал
Спецификации на тангажа на линия:
един дупка 96мм 128мм

Продукти в категория