0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-12 %
2.4 m лесен добра връзка силиконови татуировки клип кабел татуировки картечница хранене аксесоар износоустойчива кабел клип

2.4 m лесен добра връзка силиконови татуировки клип кабел татуировки картечница хранене аксесоар износоустойчива кабел клип

BGN 5.00
BGN 5.70
Продуктът е наличен

Налично


2.4 m Лесни Добра Конекција со Силиконска Тетоважа Клип Кабелот Тетоважа Машина Пиштол Напојување Додаток Носат-отпорни, Клип Кабелот
Карактеристики :
Добра Врска
Клипот кабелот одговараат за сите Напојување и Тетоважа Машина
Лесен ,не го окупира просторот.
Лесно се прилагодува за да ги собере било која машина.
Тоа не е под влијание од страна на температура,лесен за употреба.
Здрав извор на вода и долготраен клипови за цврсти машина за контакт.
Со нерѓосувачки челик завршува, издржливи во употреба.
Долго мозок прави движење лесно.
Погоден за професионална употреба и за домашна употреба.
Спецификација :
Материјал : алуминиум легура и силикони
Боја : црна, сина
Должина : 2.4 m
Пакет се вклучени :
1 x Силикони Тетоважа Клип Кабелот
6084 Тетоважа Алатки

Параметри на продукта

Цвят:
син, черен
търговска марка:
YKS
Номер На Модела:
Силиконов Скоба За Кабел Татуировки
Материал:
алуминиева сплав и силикон
Тип:
Аксесоари за татуировки
Директен доставка:
Поддръжка

Продукти в категория