0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-17 %
Безплатна доставка 30 мм черна касета татуировка, игла, метална дръжка за удобно фиксиране

Безплатна доставка 30 мм черна касета татуировка, игла, метална дръжка за удобно фиксиране

BGN 20.00
BGN 23.98
Продуктът е наличен

Налично

Бесплатен Превозот 30 мм Црно Кертриџ Тетоважа Игла Метал Зафат Удобно се Одржи опис на Производот : Боја : Црна Материјал : Алуминиум со Дијаметар : 30мм Нето Тежина : 67g Секој Зафат вклучува 1 туркање Род Пакетот вклучува : 1 x Тетоважа Кертриџ Зафат 1 X туркање Род ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме Зачувам
Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.
Продавачот плаќање инструкции
Ве молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!
Политика на враќање :
1.7 дена по купувачот добива тоа
2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас. Купувачите плаќаат поштарина за да се вратите на објектот. Бидете сигурни дека објектот со оригинална состојба.
3.Ние ќе рефундирање на 100% исплата или размена на поврзани елементи. Вашиот 100% задоволство е нашата цел, а тоа е наша должност е да гарантира квалитет.
4.Купувачот треба да не контактирате за враќање адреса, пред despatch пратката, и купувачот треба да ни кажете превозот детали и проценува пристигнување време. Ние не сме одговорни за врати пратката на косата.
5.За објектот со 1or 2 години бесплатно производство одржување гаранција, ние сме слободни да ги обезбеди сите делови со слободни поштарина. Ако објектот поправка треба враќање-на-фабрика услуга, нормално, веројатно, купувачот треба да ја плати товарни надвор и дома.
6.Ве молиме имајте во предвид : ако оригинална состојба предмети се врати со штета, без разлика како, ние треба 10%-50% амортизација бесплатно, во зависност од оштетување.
Без наплата ќе ви биде даден на предмети кои биле користени; може само да се размена на објект во тој момент.
Било какви други прашања само се чувствуваат слободни да не контактирате, сигурно, нашиот тим ќе направи подобра работа за вас.

Параметри на продукта

Тип:
Аксесоари за татуировки
Материал:
Ауминуим
Номер На Модела:
ръкохватка патронник

Продукти в категория