0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Красив полилей големи осветителни тела за голям дом Decor Hotal

Красив полилей големи осветителни тела за голям дом Decor Hotal

BGN 2048.00
Продуктът е наличен

Налично


Убава Лустерот Големи осветлување за Голема куќа Hotal Оркестарот
70*120 CM

Можете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.
И големина може да се прилагоди, како и. Ве молиме љубезно ни остави порака
ако имате било какви барања. Ако не, можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.
LED Светилки топла жолта или бела светла
Пакување & Испорака
Секој Стакло беше внимателно спакувани одделно со поли торба и пена.
Вие не треба да се грижите за кршење на проблемот. Ние ќе обезбеди околу 5-
10% резервни делови во тетрапак во случај некои од стакло се скршени.
Кога имаш скршеното стакло не треба да се грижите, тие се уште ќе биде доволно ако
скршени квантитетот не е толку голема. Како знаеме дека тие се кревка стакло
а некои би можеле да бидат скршени. Но, имаме многу професионално искуство
во пакување материјал и посебно пакување начин, така што на пакетот ќе биде безбедно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : Како да се соберат лустерот и скулптура?
Се лустерот може да бидат обесени на таванот директно?
Инсталација настава ќе бидат обезбедени,вие само треба да се стави произлегува да
метална рамка соодветно. Инсталацијата е многу слична со ставање на
тавански вентилатор и уредување на стаклени парчиња, всушност, е забава!
Q2 : Дали ќе го прифати Кредитна Картичка, Visa, Paypal, и др. плаќање?
Сите ние се прави бизнис од страна на T/T (Телеграфска Трансфер) или Western Union.
50% депозит, рамнотежата, пред превозот за цел над $5,000.
Paypal е исто така достапни за мали цел.
Q3 : Каков вид на превозот начин не ја користите?
И по море и да ги Изразат се во РЕД, можете да одберете од себе.
Q4 : Како стакло плочи биде порибено на ѕидот?
Ние нудиме нерѓосувачки челик првенство и проширување завртка, може да заврши
инсталација во рок од 1 минута. Инсталација настава и слики
ќе ви покажам кога ќе ги нарачате.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Полилеи
документ:
UL, CE
Стил:
Модерен
Завърши:
Желязо
Посоката На Сянката:
Надолу
Тип На Сянка:
Прозрачно Стъкло
Номер На Модела:
LR1154
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Стъкло
Гаранция:
7 дни
Базов Тип:
Е14
Характеристики:
Арт-Деко
Източник На Светлина:
Led лампи
Дали диммируемым:
No
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Напрежение:
110-240V
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Тип Инсталация:
Скрито Закрепване
Мощност:
3w/led
Име на продукта:
модерен полилей
Позиция№.:
LR1154
Стил:
Стил Chihully
Цвят:
както е показано на снимката или е готово
Брой лампи:
6-8
Материал:
Боросиликатное стъкло / муранское стъкло
срок на доставка:
7-20дней
Опаковки детайли:
1pc / 5-слойная експортната кутия с гъста пяна
Напрежение:
UL 110V-120V VDE 220V-240V

Продукти в категория