0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
3/8 Push Fit -1 / 4 дамски тръба тръби фитинги блок Лакът РО Аквариум

3/8 Push Fit -1 / 4 дамски тръба тръби фитинги блок Лакът РО Аквариум

BGN 0.40
Продуктът е наличен

Налично

Големина : 3/8" OD Цевка * 1/4"Женски
Предмет : Женски Лактот Брзо Се Поврзете Монтирање.
Материјал : ПОМ(Polyoxymethylene)
Апликации : се Применува за Реверзна Осмоза Вода Систем и Домување Во Линија Филтри ИТН.

Параметри на продукта

Тип:
По подразбиране
връзка:
По подразбиране
Код На Главата:
По подразбиране
Материал:
Pom
Форма:
По подразбиране
Техника:
По подразбиране

Продукти в категория