0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1/4 тръба дренажна клип на вентила скоби филтър отпадъчни води, питейна вода, РУМЪНИЯ система

1/4 тръба дренажна клип на вентила скоби филтър отпадъчни води, питейна вода, РУМЪНИЯ система

BGN 0.90
Продуктът е наличен

Налично

Односот на производот вода да брак водата е околу 1 : 3,
тоа не е точно ,зависи од работен притисок и квалитетот на водата.
Замена на постојните текови restrictor на вашиот Реверзна Осмоза Систем или додадете на drainline ако додавање нов мембрана
Се поврзува на drainline на вашиот RO Систем - едноставно внесете го вашиот 1/4" цевки во секоја страна
За притисок во рамките на слузницата и оптимален сооднос на отпад да ro вода.

Параметри на продукта

Тип:
Съобщение
връзка:
По подразбиране
Код На Главата:
По подразбиране
Материал:
Pom
Форма:
По подразбиране
Техника:
По подразбиране

Продукти в категория