0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1/4 od Тръба * 1/8 Male Quick Connect Elbow Male БСП Pipe РО Water System без проблеми с гайка

1/4 od Тръба * 1/8 Male Quick Connect Elbow Male БСП Pipe РО Water System без проблеми с гайка

BGN 0.10
Продуктът е наличен

Налично


Големина : 1/4" OD Цевка * 1/8"Машки
Предмет : Машки Лактот Брзо Се Поврзете Монтирање.
Материјал : ПОМ(Polyoxymethylene)
Апликации : се Применува за Реверзна Осмоза Вода Систем и Домување Во Линија Филтри ИТН.

Параметри на продукта

Форма:
По подразбиране
Техника:
По подразбиране
Код На Главата:
По подразбиране
Тип:
По подразбиране
връзка:
По подразбиране
Материал:
Pom

Продукти в категория