0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1/4 тръба е подходящ за обратна осмоза резервоар под високо налягане превключвател Аквариум RO вода 8A

1/4 тръба е подходящ за обратна осмоза резервоар под високо налягане превключвател Аквариум RO вода 8A

BGN 1.36
Продуктът е наличен

Налично

Функција
Висок притисок switch за реверзна осмоза бустер пумпа (ON-OFF) контрола на работењето
Висок притисок switch работа е да го исклучите бустер пумпа кога резервоарот е полн
Опис
Прекинувач за Контакт Тип на : слободен Пол NC(Нормално Затворен)
Исклучување притисок : 0.25±0.02 Mpa
Макс вода притисок : 1.5 Mpa
Нормално струја : 8 A
Конекција : 1/4"OD Цевка

Параметри на продукта

Тип:
Съобщение
връзка:
По подразбиране
Код На Главата:
По подразбиране
Материал:
Pom
Форма:
По подразбиране
Техника:
По подразбиране

Продукти в категория