0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-0 %
Litewinsune LED Par Осветление Raining Cover Snowing Protect Coated for Outdoor Show Stage

Litewinsune LED Par Осветление Raining Cover Snowing Protect Coated for Outdoor Show Stage

BGN 171.00
BGN 171.20
Продуктът е наличен

Налично


Litewinsune LED Par Светлина Raining Покрие Снег Заштита Обложена за Надворешна Фаза Шоу
Поголемиот дел од нашите тела, особено на Зрак се Движат Главите не водоотпорен тип. Кога имате отворено се покаже во лоша wether, оваа маска може да се направи помогне во заштитата на тела добро. Оваа маска може да се користи под виножитото, снег и горење на сонцето ситуација.
Вклучени :
8x Raining Обложени Покритие за LED Par
1x Картон
Слободен Брод
Детали :
А-Б(врвот големина) : 25cm
C-D(дијаметар) : 42cm
Висина :
B-C : 20cm
A-D : 27cm
Екстра Покрие Големина :
Lenght : 50cm
Ширина : 28cm
Овозможи 2 до 3 сантиметри на грешка
Sutitalbe за : 18*10 W LED PAR, 24*10 W LED PAR, 54*3 W LED Par, 36*3 W LED PAR ект
Функција : Заштита на осветлување кога raining и снег. Оваа warterproof мантил е многу поевтино отколку да се replac на водоотпорен тела.
Фотографии за LED Par Светлина Мантил :
Пакет :
Картон
За Litewinsune : Lite Win Sune е изградена во 2014 година во Гуангжу во Кина. Ние поголеми во Професионална Фаза Осветлување и Додатоци како што се Зрак/LED Движи Главата Осветлување, LED Par Светлина, КОЧАН LED Светло, Следете Место Осветлување, Конзоли и светилка извор. Ние продажбата на нашите осветлување на сите делови на светот, особено за Европа, Северна Америка и Јужна Америка. За Европа на пазарот, ние обезбеди CE, EMC, LVD сертификати. И со богата меѓународен бизнис искуство, ние може да обезбеди Сопствени Грешки помош и исто така најдобар начин да се спаси превозот цена. Услугата е нашата топла продажниот објект. Quanlity е нашиот живот. Ние обезбедуваме технологија поддршка тука во секое време. Нашите осветлување се обезбеди 12-24months бесплатно гаранција. Ние веруваме Lite Win Sune може да Грее До Нашиот Сон Шоу! Litewinsune Услуга : ви Благодариме!

Параметри на продукта

Цвят:
Upgrade Crystal, Топ Hole Crystal, Side Hole Crystal, Upgrade Black, Jelena Hole Black, Side Black Hole
Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
търговска марка:
LITEWINSUNE
Стил:
DMX Stage Light
Случай:
Професионална сцена и dj
Номер На Модела:
Дъждобран Cover-P Par Осветление
силата на:
Няма
Напрежение:
None
Материал:
1680D Оксфорд плат
Размер На Горната Страна:
25СМ
Височина:
От 20CB до 27CB
Отдолу:
42сантиметър
Делото Актуализации (ДХШ):
50 см х 28 см
ПОДХОДЯЩ ЗА:
18*10W LED Par, 36*3W, 54*3W LED Par ект

Продукти в категория