0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Бонбони цвят водоустойчив силикон термоклад може да бъде виси гърне pad 16 см безплатна доставка

Бонбони цвят водоустойчив силикон термоклад може да бъде виси гърне pad 16 см безплатна доставка

BGN 3.00
BGN 3.18
Продуктът е наличен

Налично


започнете Цена : $7.50 Цена : $53.19 Цена : $15.20 Цена : $06.59 Цена : $24.69 Цена : $16.79
крајот Бонбони боја водоотпорен силикони термички рампа може да биде виси тенџере подлога 16cm бесплатен превозот
Објектот Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
http : //help..com/how_to_place_order.html
Прифатени методи за плаќање
http : //help..com/payment_method.html
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да пронајдете и да кликнете на"Add to store листа", и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во .
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Параметри на продукта

Цвят:
червено, зелено, жълто, розово, оранжево
Тип Украса На Масата И Аксесоари:
Стелки И Подложки
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
116-3-825
Материал:
Силикон
Форма:
Кръг
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Силикон
Размер:
16см
Тегло:
58 g
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Продукти в категория