0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Бяла форма на любов сърцата голям планински кристал, блестящи перли, Кристали, пръстени за салфетки за сватбеното парти украса на масата на доставка

Бяла форма на любов сърцата голям планински кристал, блестящи перли, Кристали, пръстени за салфетки за сватбеното парти украса на масата на доставка

BGN 166.40
Продуктът е наличен

Налично


Опис
100% сосема Нов и со висок квалитет
Боја : сребрена
Дизајн : како што е прикажано
Материјал : метал
Стил : Деликатна,домот и романтични
Функција :
Совршен за Вечера Табела
Одлична Партија за декорација
Ќе го направи одличен подарок
Употреба : за ресторан свадба банкет, менза, и дома и на лентата за декорација

Параметри на продукта

Тип Украса На Масата И Аксесоари:
Пръстени За Салфетки
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
002
Пластмасов Вид:
PC
Материал:
Пластмаса

Продукти в категория