0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1/2 сив/син цвят обикновена найлонова лента с високо качество 12 мм

1/2 сив/син цвят обикновена найлонова лента с високо качество 12 мм

BGN 27.20
Продуктът е наличен

Налично


Гуангжу liman лента има над 10 години експерименти на одлуки webbing,
ние имаме развиено повеќе од 6000 видови на webbing sucessfully.ние во големи
најлон webbing ,вклучувајќи чиста најлон и имитација најлон,моделот може да се Herringbone,
Двојно Herringbone,Twill ,Мрачно,голема заклучување страна,мали заклучување страна,Microgrroove,Згусне
Microgrrove; Памук webbing, вклучувајќи чист памук,СП линија и Акрил. моделот може да се
се Twill,Мушка ткаат или жлебови. Grosgrain incluinding PP grosgrain и најлон
grosgrain. Еластична бенд, вклучувајќи висока-брзина гума,ткаени еластична и mercerized
еластична , обрачот и јамка;

Параметри на продукта

Вид На Продукта:
Мрежи
Воспользуйся:
Домашен Текстил, Чанти, Обувки, Облекло
Ширина:
12mm
Техника:
Жакард
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Полиестер / Найлон
Номер На Модела:
S418
Материал:
Найлон
Ширина:
12mm
Дебелина на:
0,9 мм
Цвят:
Сиво/синьо

Продукти в категория