0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
10шт бродерия Дъга облак лепенки за дрехи, ютия на петна апликация на щампи за кръпка за дрехи, етикети за дрехи

10шт бродерия Дъга облак лепенки за дрехи, ютия на петна апликация на щампи за кръпка за дрехи, етикети за дрехи

BGN 6.00
BGN 7.46
Продуктът е наличен

Налично


Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со ' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ.
2.Ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време. 3.Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ве молиме контактирајте со нас прво доколку постои било каков проблем кога ќе се добијат производи.Ве молиме да дадете 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашата prodcuts и услуга.Ви благодариме.Имајте пријатен ден.
Се специјализираат во производство на закрпи. Добредојдовте на прилагодување.
Како да се користи од страна на железо брзо и durably
1. Прскање вода на задната страна од печ. 2. Место парче на облека. 3. Прилагодување на железо топлина како обично. 4. Маска од далноводи со парче на влажна крпа. 5. Пеглање околу 10 до 20 секунди. 6.Се чека за закрпи да се излади,а потоа заврши. Поради снимање состојба и Хардверски Уреди, како што се следи светлината и контрастот поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики покажа.
10 PCS везови виножито облак закрпи за облека, железо на закрпи applique железо-во patch за облека налепници за облека

Параметри на продукта

Вид На Продукта:
Пластира
Номер На Модела:
ДС-636-10
Техника:
Бродирана
Характеристика:
Ръчна Работа, Опазване На Околната Среда
Стил:
Ютия-На
търговска марка:
джин
Размер:
4.8CM*6.8CM
Цвят:
Червено, Черно, Бяло, Жълто, Синьо
Модел:
дъга
доставчик:
Производител Китай
Облекло:
Облекло,Риза,Skirt,Яке,Дънки,Престилка
Хората:
Децата, Момиче, Момче, Жена, Дете, Красавеца
Начинът На Продажба:
търговия на дребно
Характеристика 1:
Пластира За Дрехи, Ютия На Кръпка Анимационен Филм
Характеристика 2:
Децата Гладят Петна, Евтини Бродирани Петна
Обичай:
обичай кръпка

Продукти в категория