0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
JUKI 2504 close copy needle plate R4200-H0A-C00 индустриални шевни машини и резервни части стан плетачни инструменти кожа

JUKI 2504 close copy needle plate R4200-H0A-C00 индустриални шевни машини и резервни части стан плетачни инструменти кожа

BGN 6.08
Продуктът е наличен

Налично


JUKI 2504 блиску копија игла плоча R4200-H0 A-C00
Цената е за 1 парче.
Ние можеме да снабдување повеќето од машина за шиење резервни делови и приказ е само мал дел.Ако ви требаат повеќе,ве молиме да не информирате за кодирање за да се потврди цена. Дали има нешто што треба да се направи во Кина, исто така можете да ги оставите пораките за нас и ние ќе се направи сите напори да им помогне на вас. Г-дин Чен Fuchao развиено прв абразивни појас за fobric машина во Кина во 1983 година. Преку 12 години акумулира и развој, бренд се појави во 1995 година. Преку постојана иновација и раст за години, широк спектар на различни серија на производи да се преземат форма,отворајќи го патот за развој на шиење делови сектор. Нашата компанија насочена бренд-нови визуелната слика на системот, совршен квалитет и услуга во 2011 година, за да се подобри бренд напор и корпоративна култура.

Параметри на продукта

търговска марка:
фу ЧАО
Тип:
Индустриални Шевни Машини
Формирането На Шева:
Стопорный Бод
Ръчна Конфигурация:
Плосък Легло
Механизъм За Подаване На:
инструкция
Макс. Скорост На Шиене:
1
Макс. Дебелина На Шиене:
1
Дължина Бод:
1
силата на:
1
Размери:
1
Тегло:
1
Състояние:
НОВО

Продукти в категория