0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-16 %
Голяма Бродирана Паун Сини Златни Пайети Отрежете Цвете Апликация Дантелен Мотив

Голяма Бродирана Паун Сини Златни Пайети Отрежете Цвете Апликация Дантелен Мотив

BGN 6.00
BGN 7.12
Продуктът е наличен

Налично

Парична казна изработка,убава и во деликатес. Најдобар печ пораби од страна на страна, ова е повеќе безбеден. Железото исто така, може да биде топла, како што следува, по можност по топла заврши она што ќе биде повеќе солидна споеви. Супер убава и исклучителна везени печ. Најдобар избор за украсување на вашите фармерки, вреќи, јакни,Вечер фустан , Невестата Фустани и кошули со шиење или пеглање на. Материјал : полиестер ,Sequins Боја : Црна чипка&Зелена/Црна чипка&Топла розова/Црна чипка& Кралска сина Големина : 60*35cm/23.62"*13.78"(не се вклучени чипка) Количеството : 1 Pc
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува (нема мало пакет) : 1 Pc x Везени Печ
Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay. Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Вие исто така може да се провери од тука : https : //helppage..com/buyercenter/index.htm
2.Ние се задржи за да можете за 7 дена, па ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена. ви благодарам многу.
3.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака :
1.Ние ќе ја испрати својата парцела од 1-3 бизнис дена по вашата исплата заврши
2.Оставете ни го вашето право адреса пред да се плати,за руски клиенти остави правото Име(вклучува 3 зборовите : )
3.Ние нудиме најголем дел од превозот начин за вас да се избере .некаде ние исто така го избере најдобриот превозот начин за вашата нарачка.
4. Различни превозот начин со различно време на испорака ,да повеќето на земјата ,тоа трае околу 20-50 дена, но во топла продажба сезона ,времето ќе биде подолго.

Параметри на продукта

Цвят:
зелено, светло розово, кралско синьо
Техника:
Бродирана
Материал:
100% памук
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
вижте информация
Вид На Продукта:
Дантела
Материал:
полиестер, пайети

Продукти в категория