0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-22 %
5 бр./лот военна мода emboridry тактически флаг на САЩ кръпка stick-on икона за чанти САМ американски флаг военен морал петна

5 бр./лот военна мода emboridry тактически флаг на САЩ кръпка stick-on икона за чанти САМ американски флаг военен морал петна

BGN 25.00
BGN 32.16
Продуктът е наличен

Налично


Дали сте досадни со јакни, фармерки, панталони, капи, торби итн, купи форма на пазар?
Секогаш ист, недостаток на личноста?
Сега 's време да го направи тоа specail....
Нашите закрпи се најдобар избор, Види?
Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

Параметри на продукта

Цвят:
Рамдон 5шт
Вид На Продукта:
Пластира
Размер:
9*6cm
Номер На Модела:
BK60043
Характеристика:
Ръчна Работа, Опазване На Околната Среда
Техника:
Бродирана
Стил:
Стик-
търговска марка:
Ацкнск
Вид На Продукта:
Флаговые Кръпки
Is_customized?:
ДА

Продукти в категория