0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-18 %
5 ярда 1.7 cm ширина перли, планински кристал верига за облекло планински кристал, украса на сватбен колан петна апликации сребро plat САМ материал HF-464

5 ярда 1.7 cm ширина перли, планински кристал верига за облекло планински кристал, украса на сватбен колан петна апликации сребро plat САМ материал HF-464

BGN 62.00
BGN 75.25
Продуктът е наличен

Налично


5 Yards 1.7 см ширина Бисер Кристал Синџир Облека Кристал Трим Булчински Појас Закрпи Appliques Сребро плитка DIY Материјал HF-464
Боја : Бела Бисер со Јасни камен
Позлата боја : Сребро Пакување : 5yards= 4.57 метри Употреба : Чанти, Облека, Чевли,Свадба/Вечер фустан Бесплатен превозот : CPAM(кина пост воздух mail ) или e Packet
Ова е нашиот боја шема
Ако сакате да промените било бои
Ве молиме контактирајте ме пред да го поставите цел
УПОТРЕБА : Кристал метал копчето embellishments. Одлично за Свадба Декоративни и свадба фустани Декоративни Applique се Однесува на облека,букети,колачи,Бебе коса лента,лента и scrapbooks изгледа на.
Нашиот изложбен салон во Yi Wu Кина и Гуангжу во Кина
Нашата фабрика во Гуангжу во Кина
Пакување детали
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации .
3. Контактирајте со нас пред да замине негативните на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.
5 Yards Цвет облик Јасно Кристал Трим Првенство Синџир-Свадба се Облекуваат Applique Стакло Камен Decorationf за Појас Sash Торби за Чевли
5 Yards Цвет облик Јасно Кристал Трим Првенство Синџир-Свадба се Облекуваат Applique Стакло Камен Decorationf за Појас Sash Торби за Чевли
5 Yards Цвет облик Јасно Кристал Трим Првенство Синџир-Свадба се Облекуваат Applique Стакло Камен Decorationf за Појас Sash Торби за Чевли

Параметри на продукта

Цвят:
Злато, Сребро
Вид На Продукта:
Кристали
Материал:
Crystal
Размер:
1.7 cm
Номер На Модела:
КВ-464
Воспользуйся:
Чанта, Обувки, Дрехи
Стил:
Flatback
Вид На Кристали:
Мотив Кристали
Форма:
Кръг
търговска марка:
CUIER
Техника:
Шев-На
Украса:
Сватбен костюм апликация Купа верига
Цвят Покритие:
Сребро
Воспользуйся:
Чанти, дрехи, обувки, сватбена / вечерна рокля
is_customized :
Yes
Материал:
Перли / Кристали
Цвят:
Бял
Тип :
Декорация Кристали
Вид :
Свободни Кристали Заваръчен Верига
Вид На Продукта:
Довършителни Перла Кристали
Тип На Страза Планински Кристал:
мотив планински кристал

Продукти в категория