0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-8 %
Шият кристали син Циркон опал Сребърен нокът 4 мм / 5 мм/6 мм/7 мм/8 мм се използват за направи си САМ аксесоари безплатна доставка

Шият кристали син Циркон опал Сребърен нокът 4 мм / 5 мм/6 мм/7 мм/8 мм се използват за направи си САМ аксесоари безплатна доставка

BGN 10.00
BGN 10.88
Продуктът е наличен

Налично

Точка име : да се Шие на Ноктот Кристал Боја : Сина Циркон Опал Ноктот Боја : Сребро Големина&Пакување : 4mm(SS16) 300pcs/многу 5mm(SS22) 200pcs/многу 6mm(SS28) 120pcs/многу 7mm(SS32) 60pcs/многу 8мм(SS38) 30pcs/многу за Употреба : венчаница, целосна фустан, облека, чевли и капи, торби, Цел на Обработка : Кога купувачи ставање нарачки, доколку постојат прашања и барања, ве молиме контактирајте со нас или цел порака, по цел е издадена, обично се издава во 1-3 работни дена, некои производи е потребна дозвола за привремен обработка. Ние ќе контактира со купувачот, може да го продолжи 2-3 дена испрати. Превозот : Повеќето од Објектот превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, дел на цел износ од помалку од $ 5 цена, ние ќе го избере од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Повеќето земји ќе биде завршен во 15-30 дена за испорака, но овој пат само на буџетот, вистинските време на испорака утврдени од страна на локалните поштенска услуга, тоа може да биде поради други фактори и продолжен испорака, купувачот може да се јавите во вашата локална поштенска услуга, и разбирањето на динамиката на испорака на стоката. Кога цел износ е поголем од $ 100, за некои земји, ние ќе го избере DHL / UPS / SF брза испорака, како што е Јапонија, Јужна Кореја, сад и така натаму. Купувачите се исто така може да избере комерцијални курир ние во собата, плаќање одговара на превозот цена, брза испорака време е обично 5-7 дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифатливи преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.

Параметри на продукта

Цвят:
BlueZirconOpalSilver
Размер:
4mm 300pcs, 5mm 200pcs, 6mm 120pcs, 7mm 60pcs, 8mm 30pcs
Вид На Продукта:
Кристали
търговска марка:
ТЭНЦЗЯНЬ
Форма:
Кръг
Номер На Модела:
SS16 SS22 SS28 SS32 SS38
Воспользуйся:
Дрехи, Обувки, Чанти
Материал:
Стъкло
Техника:
Шев-На
Стил:
Flatback
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
нокът:
цвят сребрист
Кристали:
Син Циркон Опал
Размер:
4/5/6/7/8mm

Продукти в категория