0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
3 ярд/ Лот цвете от дантела в бежово сватбен аксесоар за коса бродерия апликация ултра широк 33 см MaterialsYN429

3 ярд/ Лот цвете от дантела в бежово сватбен аксесоар за коса бродерия апликация ултра широк 33 см MaterialsYN429

BGN 25.28
Продуктът е наличен

Налично

Почитувани, Добредојдовте во мојата продавница. Во ова, јас ви посакувам среќен шопинг. . . Ширина : За 33 CM Боја : off Бела / исклучување бела сребро Ткаенина Функција : Погоден за било DIY,Curtaindecoration,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Skirtsdecoration итн сите се многу убави исклучување бела сребро.
исклучување бела
Ви благодарам многу за вашата посета.
Продавница оглас :
Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање. Сепак, поради светлината, Агол, и компјутер се прикаже различни причини. Може да има некои исклучување боја. Па, ако не можете да се прифати, ве молиме да не заврши на плаќање.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од US$200.00,ние ќе брод од страна на EMS бесплатен превозот.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Услуги на клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што може.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно, Ако сте задоволни со објектот што го наредил, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор. Се надевам дека ќе имаме добра соработка.

Параметри на продукта

търговска марка:
Да, Дени
Техника:
Бродирана
Материал:
100% Polyester
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Тъкани:
Окото
Украса:
Дантела
Ширина:
33cm
Номер На Модела:
YN429
Вид На Продукта:
Дантела

Продукти в категория