0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-12 %
Високо качество на DMC цитрин Hot-fix кристали SS16-SS30 кристал стъкло ютия на планински кристал за дрехи и бижута сватба

Високо качество на DMC цитрин Hot-fix кристали SS16-SS30 кристал стъкло ютия на планински кристал за дрехи и бижута сватба

BGN 8.00
BGN 9.04
Продуктът е наличен

Налично


Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас,
Пред тоа ве молиме да не насочи остави негативни или негативни повратни информации.
Провери пред да се купат дали детални превозот адреса, поштенски код е точен, ви благодарам многу.
Ние се осигура дека вие веднаш ќе добиете пакет, ви посакуваме среќен шопинг.
Rhinesotne Големина : SS16 3.8-4.0 mm,SS20 4.8-5.0 мм,SS30 6.3-6.5 mm
Боја : Citrine
Количина : SS16-SS20 1440pcs/пакет,SS30 288pcs/пакет Материјал : Кристално стакло Тип на Кристал:Hot fix Точка на Топење од Лепило : Околу 130 - 160 степен
1.Зачувам,Кредитна картичка и сите Биде дозволено плаќање
методи.
2. треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно
Превозот :
1.Ние само брод вашата потврди адреса.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2.Пост Превозот нормално трае од 20 до 35 дена да се добие. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели ,а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем. Експрес Испорака нормално трае од 3 до 7 работни дена да го добие.
Забелешка
1.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош.
2.Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со изразат compa
3.Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот.

Параметри на продукта

Цвят:
SS16-1440pcs, SS20-1440pcs, SS30 - 288pcs
Вид На Продукта:
Кристали
Техника:
Гореща Определяне На
търговска марка:
Qiao
Номер На Модела:
SS16 3.8-4.0 mm, SS20 4.8-5.0 mm, SS30 6.3-6.5 mm
Воспользуйся:
Чанта, Обувки, Дрехи
Стил:
Flatback
Форма:
Кръг
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
Материал:
Стъкло
Цвят:
Цитрин
Брой:
SS16-SS20 1440шт/опаковане., SS30 288шт/опаковане.
Воспользуйся:
Bridal Wedding Dressess, Вечерни Рокли, От Чанти, Дамски Обувки, Бижута

Продукти в категория