0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-29 %
6шт 6x3.5 см Кристални мъниста слънчоглед кръпка 3d апликация лепенки за дрехи чанти Parches Bordados Ropa аксесоари САМ AC0869

6шт 6x3.5 см Кристални мъниста слънчоглед кръпка 3d апликация лепенки за дрехи чанти Parches Bordados Ropa аксесоари САМ AC0869

BGN 24.00
BGN 33.74
Продуктът е наличен

Налично


6pc/многу 6x3.5cm Кристал Beaded Сончоглед Печ 3d Applique Закрпи За Облека, Торби Parches Bordados Ropa Шиење Додатоци DIY AC0869
Тип На Производ : Значка, Далноводи, Applique, Мотив, Шиење Прибор, Прибор За Шиење,
Материјали : Кристал Монистра, Не-плетени Ткаенини
Предмет : Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење, Торба Декорација
Ние прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или Сингапур Пост). Пратката Статус Може да Се Следи Преку Пост Официјална Веб-страница или 7-10 Дена Подоцна, По Испраќањето.Вистински Датумот на Породување Е Предмет на Сопствени и Локални Логистичка Статус. Во Случај Експресна Услуга е Потребно, ве Молиме Контактирајте не За Подетални Товар. Ако Не Примите Објект На Време, ве Молиме да се Земе Време да Контактирате со нас. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве Молиме контактирајте со нас за парцела врати & плаќање надоместок.Врати пратката shouldbe sentback во оригиналниот пакет (или добро заштитени)in14days по приемот. Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат за врати товар. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации.Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас.
Ние сме семејство во сопственост на бизнис, и ние да се служеа илјадници клиенти од целиот свет.

Параметри на продукта

Размер:
6x3.5 cm
Техника:
Мъниста
Стил:
Шев-На
Характеристика:
Ръчно изработени, Еко-Содружественный, 3D
Номер На Модела:
AC0868
Вид На Продукта:
Пластира
Тип Елемент:
На Пластира, Лейси Апликация, Мотив, Шевни Принадлежности, Шевни Принадлежности
Характеристика:
Екологично чист, 3D, ръчна работа, шиене по-нататък
Модел:
Слънчоглед, Цвете, Растение
Мащаб:
Дрехи, Облекло, Дрехи, Облекла, Шивашки Консумативи, Шевни Принадлежности
Брой Inclusive:
6 бр.
Размер:
6x3.5 cm
Цвят:
Оранжево

Продукти в категория