0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Розово прасе цвят 2.1 широка кръпка бродерия за кръпки 3d / шевици / пластира chirldren

Розово прасе цвят 2.1 широка кръпка бродерия за кръпки 3d / шевици / пластира chirldren

BGN 19.20
Продуктът е наличен

Налично


Розова боја свиња везови печ
Како да се користи
{1} извади вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) кои ќе се пеглаат на. Подготви железо.
{2} се Исчисти дел што се случува да се пеглаат на. Стави парче на десната страна. Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
{3} се Прилагоди на температурата на железо, на 150 степени. Железо печ на сила назад и напред за околу 15-25 секунди.
{4} По околу 10 минути, кога печ се врти ладно, дали таа е фиксна силно. ако не, обидете се повторно, како и над истиот начин.
бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае со 25-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Параметри на продукта

Вид На Продукта:
Пластира
Характеристика:
3D, екологично чист
Размер:
2.1 wide*2.3 high
Стил:
Ютия-На
Номер На Модела:
62924
Техника:
Бродирана
is_customized:
Yes
Характеристика:
Екологично Чист, Бродирани
Техника:
Бродирана
Размер:
2.1 wide*2.3 high
Стил:
Ютия-на, пришити
Номер На Модела:
62924
Брой:
10
Материал:
Плат
Място на произход на стоките:
Китай

Продукти в категория