0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-17 %
12шт 18x25 мм, овални бонбони ярък цвят акрилни шият камъни сребро нокът инсталиране на кристали и кристални камъни за дрехи занаяти

12шт 18x25 мм, овални бонбони ярък цвят акрилни шият камъни сребро нокът инсталиране на кристали и кристални камъни за дрехи занаяти

BGN 6.00
BGN 7.20
Продуктът е наличен

Налично


arclic камења
повеќе бои и големината на Тие би можеле да бидат залепени или да се шие на Вклопуваат Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/ contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Опциите се ограничени,и ние имаме акции за ll боите кои се прикажуваат на picutre ,може да се земе предвид за бои што ви треба.
користење :

Параметри на продукта

Цвят:
Цвят, № 1, с цвят на No2, цвят No3, цвят No4, цвят No5, цвят No6, цвят No7, цвят No8, цвят No9, цвят No10, цвят No11, цвят No12, цвят No13, цвят No14, цвят No15, цвят No16, смесване на цветове
Вид На Продукта:
Кристали
Размер:
18x25mm
Форма:
овалния
Воспользуйся:
Чанта, Обувки, Дрехи, Нийл-Арт
Стил:
Flatback
Материал:
акрил
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
Техника:
Ръкостискане
Номер На Модела:
овалния

Продукти в категория