0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-27 %
Real Photo Plus Size Prom Dresses 2017 LORIE Gold Beading елегантни мюсюлманските жени с дълъг ръкав вечерни рокли, вечерни рокли за партита

Real Photo Plus Size Prom Dresses 2017 LORIE Gold Beading елегантни мюсюлманските жени с дълъг ръкав вечерни рокли, вечерни рокли за партита

BGN 175.00
BGN 239.98
Продуктът е наличен

Налично


Добредојдовте На Нашата Продавница
Ве Молиме Љубезно Забелешки :
1.Големината и бојата се, многу е важно да се облекуваат,така што кога ќе изберете боја и големина,те молам направи го изберат како нашите боја шема и големината на табелата,becase големината можеби осветлена различни со вашата земја.
2.Ако сакате да обичај прави фустан,ве молиме оставете порака за да нè за детални големина биста___,половината___,колковите___,шупливи до подот со чевли___инчен или cm и мерка на себе, како нашиот мерка настава.
3.Ако ви се лице во Бразил,ве молиме љубезно ве молиме да се разгледа.Во вашата земја,тоа е многу difficlt да се расчисти обичај,па ние обично испратите фустан од Кина Пост Воздух(25-30 дена),и оваа превозот mothed е најчесто лесно да се расчисти обичај.
4 Brazilian пријатели се обрне внимание : ве молиме оставете ги вашите CPF на вашата нарачка кога ќе изберете брзо се изразат како DHL,EMS.царинската треба . Ви благодариме за вашата соработка
5.Ако ви треба овој фустан под итно,ве молиме да не одговара на Кина Пост Воздухот,превозот времето е многу полека(со 25-35 дена).

Параметри на продукта

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20, 20W
Случай:
Официален Вечер
Тип Елемент:
Вечерни Рокли
Дължина ръкав(см):
Пълен
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Силует:
А-Линия
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
Украса:
Beading, Кристал
Влак:
Няма
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Полиестер, Памук
търговска марка:
Лори
Номер На Модела:
L170602A
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Тип Тъкани:
Шифон
Талия:
Натурални
Тип Елемент:
Вечерни Рокли
Случай:
Официален Вечер

Продукти в категория