0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-24 %
Robe de Soiree Real Photo Elegant Black Party Dress Long Собственоръчно Beadings Satin 2 Piece дамски официални рокли рокли 2018

Robe de Soiree Real Photo Elegant Black Party Dress Long Собственоръчно Beadings Satin 2 Piece дамски официални рокли рокли 2018

BGN 254.00
BGN 334.40
Продуктът е наличен

Налично


добредојдовте на нашата продавница
Облека де Соаре Вистински Фото Елегантна Црна Партија се Облекуваат Долго рачно изработени Beadings Сатен 2 Парче Жените Формално Вечер Фустани Фустани 2017
Напомена :
1) За стандардна големина, има САД, велика БРИТАНИЈА,ЕВРА големина, ве молиме да ни кажете јасно. Било какви промени на големината/color/ посебни барање не се прифатливи по ред поставени надмине 24 часа.
2) Ако имате било какви прашања( вклучувајќи ги цените, превозот цена, големина или боја), ве молиме да ми кажете онлајн или e-mail за мене.
3) Ние исто така, обезбеди свадба додатоци како превез, ракавица,petticoats, но тие се екстра.
4) Ако сте загрижени за политика на враќање пред ставање на понуда, ве молиме прочитајте ја нашата политика на враќање внимателно на дното на оваа страница
5) Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, понекогаш боја изгледа малку различни, pls се разбере.
Големина На Табелата :
Ако изберете прилагодена големина, ве молиме да ни понудат вашиот мерења како следново :
1. Целосна Биста = ( ) инчи / см
2.Половината = ( ) инчи / см
3. Колковите = ( ) инчи / см
4. Висина = ( ) инчи / см
5.Шупливи до Подот = ( ) инчи / см
6. Фустан во боја = ( # ) ( може да се избере боја од нашите табела табела )
Боја На Графикон :
Превозот Политика :
1. Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и Телефонски Број се точни.
Руски Купувачот : ве молиме напишете го вашето име и презиме на три зборови;
Бразилецот Купувачот : ве молиме да ни понудат вашиот CPF за превозот;
2. Ние обично брод преку e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, тоа би можело да се избегне Царинската Такса, но тоа трае 30 - 45 дена. Ако ви треба фустан под итно, ние укажуваат на тоа дека може да избере EMS, DHL, FEDEX, UPS-от превозот, тоа обично трае 5-7 дена .
Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или обичаите поврзани трошоци.

Параметри на продукта

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Случай:
Официален Вечер
Тип Елемент:
Вечерни Рокли
търговска марка:
Awishwill
Силует:
А-Линия
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
Украса:
Beading
Тип Тъкани:
Атлас
Материал:
Polyester
Стил Ръкави:
Редовен
Влак:
Няма
Номер На Модела:
Вечерни Рокли
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Талия:
Натурални
Тип Елемент:
Вечерни Рокли
Случай:
вечерни рокли
Цвят:
Цвят на изображение или обичай цвят
Размер:
Siandard Size or Custom Size
Тип Елемент Повод:
robe de soiree
Точка Повод:
дългите вечерни рокли

Продукти в категория