0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
Снимка на Секси Red Prom Dress Лъжичка Чисто Part Beads Русалка вечерна рокля Дълга Vestido de Fiesta официална вечерна рокля ED17

Снимка на Секси Red Prom Dress Лъжичка Чисто Part Beads Русалка вечерна рокля Дълга Vestido de Fiesta официална вечерна рокля ED17

BGN 218.00
BGN 255.98
Продуктът е наличен

Налично


Внимание Ве Молиме :
1.Ако имате било какви сомнежи или треба било каква помош,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Вие исто така може да испрати пораки до нас или разговор со нас онлајн.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2.Било какви промени на големината/color/посебни reauests не се прифатливи по ред поставени надминува 24 часа.
3.Ако ја надмине 24 часа,големина,ве молиме испратете порака до нас за да проверите, доколку тоа се уште не може да се промени за големината,бојата или детали.
Ве молиме исто така, се одложи за обработка на време на вашата нарачка. Ако вашата цел да надмине 48 часа и ние да се почне да се облекува,ние само може да наплата 50% ако сакате да ја откаже нарачката.
4.Ако вашата големина е плус големина (16 W,18 W,20 W,22 W,24 W,26 W),ние може да ви треба наплаќаат повеќе $15-$30.
5.Цената е само за облека,не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,свадбен превез,petticoat. Ако сакате тоа,ве молиме контактирајте со нас за детали.
6.За некои фустани, кои без слика за задниот дел детали,ние ќе го направи тоа ланче или патент up според стил. Ако ви се допаѓа назад со Чипка-up или на друго место,ве молам кажете ни во времето.
7.Боја застапеност може да се разликува кај различни монитор. За некои фустани што е референца сликата,вистинскиот фустан ќе бидат малку различни, како на оригиналната слика. Тоа ќе биде околу 90% слична како на сликата.
8. Понекогаш ќе има ДАНОК од вашиот Царински. Тоа е поврзано со млади луѓе земја на националната политика. Продавачот не може да се контролира. Ви благодариме за вашето разбирање. 9.Ако не ни кажете,ние ќе го направи вашиот фустан како стандард НАС големина како нашата големина на табелата.
Ако ви треба сопствени направени фустан,ве молиме да ни оставите порака да ни кажете вашиот точни мерења кога ќе го поставите цел : Биста,Половината,Колковите,Вашата висина од врвот на главата до подот без чевли,вашиот пета висина,рамо до рамо,рака должина,Bicep,Armhole.

Параметри на продукта

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Случай:
Официален Вечер
Тип Елемент:
Вечерни Рокли
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
Номер На Модела:
ED17
Украса:
Beading, Пайети, Кристали
Тип Тъкани:
тюл
Влак:
Няма
Материал:
Polyester
Отвор на вратата:
Лъжичка
Стил Ръкави:
Резервоар
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
is_customized:
Yes
търговска марка:
Ruolai
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Силует:
Тръба / Русалка
Талия:
Натурални
Име:
Абитуриентски Рокли
Предмет на:
в момента на снимката вечерна рокля
Стилът На Продукта:
Секси Вечерни Рокли За Партита
Цвят:
Като образ или направени по поръчка
Случай:
Сватбени Партита, Абитуриентски Вечер, На Бала Нощ,Вечерна Парти
Н:
като на снимката
Името на елемент :
Прозрачна Част Topa Абитуриентски Рокли Русалка
Размер:
Custom Made/Standard US size
Тип:
Вечерни Рокли, Абитуриентски Рокли
стил на елемента:
официални вечерни рокли рокли

Продукти в категория