0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
TELEYI Pro Team Колоездене с дълъг ръкав комплект дрехи Ropa Ciclismo МТВ велосипед ризи Pad лигавник панталони костюм Колоездене облекло

TELEYI Pro Team Колоездене с дълъг ръкав комплект дрехи Ropa Ciclismo МТВ велосипед ризи Pad лигавник панталони костюм Колоездене облекло

BGN 47.00
BGN 63.84
Продуктът е наличен

Налично

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг!
TELEYI Про Тим Велосипедизам Долг Ракав Облека Поставите Ropa Ciclismo MTB Велосипед Велосипед Кошули Подлога Лигавче Панталони Одговараат Велосипедизам Носат Облека S-XXXL
Опис :
Спецификации : Бренд : TELEYI Пол : Мажи Џерси материјал : 100% P olyester Панталони Материјал : 90 % Полиестер И 10% Lycra Големина : S;M;L;XL;XXL;XXXL ( Опција) Карактеристики : Дише мрежа џерси ви држи кул и пот-слободни. 100% полиестер платно, брз сува, дише и високо еластична. Целосна должина скриен патент, модерен и издржливи. Задните џебови за чување на мали објекти. Панталони со соочи се внатре, на добро се заштити вашиот колк. Уникатен дизајн ја прави вашата велосипедизам повеќе атрактивни. Детална Слика :
Пакет опис : 1piece x Велосипедизам џерси 1piece x Велосипедизам Панталони Со Подлога
ПОДЛОГА :
Превозот
1. Ние можеме да брод на Светот.
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25days.
Земја
Стандард Време На Испорака За Резиме На
Бизнис дена
(Празници не се вклучени)
9-12
13-16
17-19
20-22
23-35
35+
Бизнис дена +
Викенд
10-14
16-20
18-23
25-30
32-45
45+
Велика БРИТАНИЈА
Точка Пристигна Сооднос
12.0%
60.5%
28.3%
5.2%
Наплата
САД
Точка Пристигна Сооднос
8.5%
54.3%
28.0%
9.2%
Наплата
Канада
Точка Пристигна Сооднос
4.0%
48.2%
28.0%
15.3%
Наплата
Австралија
Точка Пристигна Сооднос
20.8%
51.0%
14.0%
10.0%
Наплата
Европа
Точка Пристигна Сооднос
10.3%
24.2%
47.4%
13.1%
6.0%
Наплата
Други
Точка Пристигна Сооднос
3.

Параметри на продукта

Размер:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Номер На Модела:
CC6314-3
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Материал:
Ликра
Пол:
Мъже
Размер На Ръкавите:
Лонгсливы
is_customized:
Yes
Сезон:
Пролет / Есен
търговска марка:
ТЕЛЕЙИ
Тип:
Комплекти Джърси
Дължина На Цип:
Пълен
Колоездене Джърси Pad Стил:
Гел дишаща уплътнение
Методи На Продажба:
Директни продажби с фабрика
Материал Панталони:
80% полиестер и 20% ликра
Материал Трико:
100% Polyester

Продукти в категория