0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-45 %
Roupa ciclismo men quick dry китай cycling apparel/2017 pro team road UV bike jersey/dry white racing dry fit blank bicycle носете

Roupa ciclismo men quick dry китай cycling apparel/2017 pro team road UV bike jersey/dry white racing dry fit blank bicycle носете

BGN 23.00
BGN 41.60
Продуктът е наличен

Налично


Производ Информации :
1. Материјал : Џерси : Долго мрежа(100% Полиестер)+жакард mesh ткаенини
2. Боја : Бела/Црна/Зелена/Црвена/Жолта/Розова/Црно/Сино/Сива
3. Големина : 2 XS,XS,S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XL
4. Патент : Ние користиме високо квалитетни YKK или SBS патент.
Карактеристики На Производот :
1. Дише : Тенок плетење материјал, за да се обезбеди извршувањето на потење.
2. Никогаш нема да Избледи : Ние користиме високо квалитетни Италија мастило, така и нашата мастило никогаш нема да згаснат.
3. Активности слободно : Владеење прилагоди, активности, природни ткаенини, за намалување на влијание врз животната средина.
4. Брзо сушење : ткаенина апсорбира вишокот на влага, го одржуваме телото да пресуши.
5. Функција : Дише/Брз сува/UV заштита/Компресија
Инструкции За Перење :
1.Не Кајгана.
2.Миење под 30 °C.
3.Не пеглање.
4.Не пресврт сушење.
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Нашата големина е Азија големина помала од Европска големина и НИ големина.Ако сте во Европа / US, ве молиме изберете 1-2 димензии поголеми од себе. На пример, што обично се носат М, и можете да изберете големина L или XL .
2.Исто така pls изберете големина база на нашата големина на табелата и големина предлог.
Answer : ___________________________ NOTE :
На "Предложи Градите" и "Предложи Тежина" е најважниот.Pls референца овие две предлог да го изберете вашиот големина.
ЈАКА
Печати миење етикета на јака со VAGGESPORT лого.
РАКАВИ И ОД СТРАНА НА
Жакард ткаат ткаенина на ракавите и страната,продолжете да дишете слободно кога ќе ја јава,Жакард gripper на ткаенината,Раката Може Слободно да се Водат.
СТРАНА
Жакард ткаат ткаенина на страна,може да ви дише & брз сува
ПАТЕНТ
Најдобри црна целосна скриени YKK патент (1000 Пати На Сигурност Тест).
ТКАЕНИНА И МАСТИЛО
Долго решетката ткаенина е На четвртата генерација ткаенина,може да ти ги дише & брз сува,Италија мастило се направи повеќе шарени,и никогаш нема да згаснат.

Параметри на продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
Номер На Модела:
VAGGE-SJ-018
Дължина ръкав(см):
Кратък
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Материал:
Ликра, Полиестер, Ликра,Микрофибър
Пол:
Мъже
Дължина На Цип:
Пълна Светкавица
Тип Тъкани:
Сукно
Характеристика:
Быстросохнущий, дишащ,анти-пилинг,Антиусадочный, сгъстен,анти-пот, джобове,против бръчки
търговска марка:
KEMALOCE
Сезон:
Есен, Лято, Пролет
is_customized:
Yes
Сезон:
лято, пролет, есен
Плат/материал:
100% полиестер Coolmax плат на окото
Размер:
XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
Светкавица:
YKK пълна скрит цип
Пол:
Мъже/Жени / Унисекс
Спортен Тип:
Планински Велосипед / Състезателни Пътен Под Наем / Мтб Ciclismo Bicicleta
Тип Елемент:
Колоездене трикотажни ризи
Цвят:
Бял/Черен/Зелен/Червен/Жълт/Розов/Черен/Син/Сив
Характеристика:
Дишаща / бърза суха / UV-защита / компресия
Яка:
Мандарина Яка

Продукти в категория