0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
50шт КОМПЮТЪР MAC само USB класически кабелна гейм контролер геймпад джойстик джойстик не за за Sega Saturn Style

50шт КОМПЮТЪР MAC само USB класически кабелна гейм контролер геймпад джойстик джойстик не за за Sega Saturn Style

BGN 354.00
BGN 416.00
Продуктът е наличен

Налично


100% Сосема нов Hight qualit Доживеете класичната искуство на денешните натпревари! Боја : Црна Димензии : 148*84*29mm Кабел должина : околу 1.8 m Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни
50pcs × Контролер
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Ние не бродот на викенд или државни празници. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Параметри на продукта

Тип:
Gamepads
Номер На Модела:
gpc008
търговска марка:
сюнбэйфан
Вид На Интерфейса:
USB
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Пакет:
No

Продукти в категория