0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нов оригинален fit Samsung / Mitsubishi / Toshiba DMD chip 1076-6319W 1076-6318W 1076-6329W 1076-6319W 1076-6328W 1076-6329W DMD Chip

Нов оригинален fit Samsung / Mitsubishi / Toshiba DMD chip 1076-6319W 1076-6318W 1076-6329W 1076-6319W 1076-6328W 1076-6329W DMD Chip

BGN 246.40
Продуктът е наличен

Налично

Нови Оригинални одговара Samsung/Мицубиши/Toshiba DMD чип 1076-6319 W 1076-6318w 1076-6329 W 1076-631aw 1076-6328 W 1076-6329 W DMD Чип
Објектот Спецификите
Бренд Име : Yaxiang
Број на модел : 1076-6319 W
Се КРИЕШЕ : DMD чип
Примена : Проектор светилки
Стандардна Резолуција : 1024*768
Гаранција : 90 дена
Место на Потекло : Guangdong, Кина(Копно)
Број на модел : DLP Проектор 8060-6038b 8060-6039b 8060-6138b 8060-6139b 8060-6238b 8060-6239b 8060-6338b DMD Чип
Инсталација : Лесна Инсталација.
Гаранција : Сите предмети е КК тестирани и се со 150 дена Гаранција
Превозот :
1.MOQ : 1piece/парчиња
2.Време на испорака : рок од 1-2days по примена на плаќање
3.Превозот : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.EMS итн.
4.Пакет : Секој проектор светилка s доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.
Ние можеме да снабдување :
1.Оригиналниот светилка модул(НП/OLM)
2.Оригиналниот светилка со домување(OWH/GLM/OEM)
3.Оригиналниот голи светилка(ОБ/OOB)
4.Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/СМ)
5.Компатибилен голи светилка (CB)
Брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,итн.
Сите производи во нашата продавница ќе брод во 2-3 работни дена БЕСПЛАТЕН превозот од Stardard Начин. Топло Совети : Место на редоследот по обезбедувањето на моделот може да се погодни за вашата машини, и на оние кои место погрешен модел цел сами по себе, вие може да побарате враќање барање или да го заменат вистинскиот, но ние нема да преземе било каква обврска или надомест на штета. Какво било сомневање или потреби, не hestitate да mail нас. Ви благодариме.

Параметри на продукта

Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
CN-KESI
Съвместим:
Игрова Конзола
is_customized:
1076-6319W

Продукти в категория