0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-7 %
Оригинален баласт EUC 300W или 15R / 16R stage light moving head beam sharpy light SIRIUS HRI300W балластный електронен детонатора

Оригинален баласт EUC 300W или 15R / 16R stage light moving head beam sharpy light SIRIUS HRI300W балластный електронен детонатора

BGN 437.00
BGN 470.40
Продуктът е наличен

Налично

Објектот специфики :
Оригиналниот UHP 300 W Баласт ИЛИ 15 R 16 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина СИРИУС HRI300 W Електронски Баласт Ignitor
tem Спецификите
Број на модел : 15 R Електронски Ignitor
Напон : 100-240 V
Гаранција : 180days
е-кориснички : Да
Место на Потекло : Guangdong, Кина(Копно)
Испорака Детална : wi тенок 1-2days по добиени плаќање
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
1. Зрак 15 R 350 W светилка напојување димензии 127*83*40mm,100-240 VAC широк опсег на напон на текст, тројно излезен напон : првиот сет на напон на 24 VDC излез.
2. Одбор за контрола или моторни 200 W светло светла вториот напон 380 VDC излез, поддршка за примање на 5 R сијалица осветлување, се користи за да 5 R сијалица снабдување; третиот сет напон е 12 VDC излез, се користи за да ги собереш на вентилаторот за ладење.
3. Активни ПРЕСТАПНА функција, изградена-во EMI филтер над напон, над тековната и во текот температура заштита функција Пакување : 1 единица за секој обична кутија MOQ : 1 buc
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
ЗАБЕЛЕШКА : за Клиенти во Русија мора да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи средно име!
Како да се Замени со Проектор Светилка
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел.

Параметри на продукта

търговска марка:
CN-KESI
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Номер На Модела:
Баласт HRI300W
is_customized:
HRI300W Ballast
Съвместим:
Игрова Конзола

Продукти в категория