0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
MOPAI ABS + Oxford Car Interior подлакътник стикер парапети с чанта за съхранение на Jeep Wrangler 2007 Up Car Styling

MOPAI ABS + Oxford Car Interior подлакътник стикер парапети с чанта за съхранение на Jeep Wrangler 2007 Up Car Styling

BGN 25.00
BGN 31.10
Продуктът е наличен

Налично


Спецификација
1. Автомобил Модел : За Jeep Wrangler 2007-2016 2. Боја : Црвена, црна, сина 3. Материјал : ABS + Оксфорд 4. Пакет содржи : 1 компјутер/set 5. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување.
Прашања кои имаат потреба од внимание пред плаќање
1. Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме.
2. Ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно,Ако сакате да се промени на адресата,ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
3. Ве молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1. Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот се
Ali Express е официјален логистика,Ако плаќаат доволно за превозот на трошоците,ние ќе го избере за да испратите Ali Express Превозот,pls се разбере.
2. Транспорт време : Нормален : пристигнат во дестинација за 16-35 дена,Бразил ветил дека 90 дена, и други земји вети 60 дена
3. За земјите со бесплатен превозот,само во рок од 2 KG,освен специјални производи.
4. Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас.
5. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.и ние не сме одговорни за штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
6. Ако имате било какви барања на стоката, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
Step1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : Отстрани 3 M лепак во грбот.
Step3 : Топлина на 3 M лепак со топол воздух пиштол или фен за коса; (совет за ставање на со обезбедени 3 M лента е да се загрее на производот ова го прави на лепак на лента повеќе леплива.

Параметри на продукта

Размер:
M
Тип Елемент:
Стикери
Тип:
Друга 3D стикер
Тип Етикети:
Творчески Етикети
Категория:
Стикери
Диаметъра На Продукта:
0inch
Поставянето На Стикери:
Вътрешен
Дизайн:
думи
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Опаковка:
Не Е Натъпкан
Модел:
Логото На Превозното Средство
Името На Модела:
szzt03242
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
is_customized:
Yes
Височина На Продукта:
0inch
Цвят:
Червен, Син, Черен
Материал:
ABS+Оксфорд
Модел автомобил:
за Jeep wrangler

Продукти в категория