0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-8 %
238x169cm колата и предното стъкло на капака топлина козирка от Слънцето против сняг, студ леден щит прах универсален протектор

238x169cm колата и предното стъкло на капака топлина козирка от Слънцето против сняг, студ леден щит прах универсален протектор

BGN 14.00
BGN 15.14
Продуктът е наличен

Налично


Автомобил Авто Пред Шофершајбната Сребро Покрие Снег Мраз Правец на Зимски Заштитник 238x169cm
Забелешка : Тоа не е добро за SUV
Материјал : Висок Квалитет terylene
Боја : Сребрена
Количина : 1 компјутер
Големина : 238x169cm / 93.7" x 66.5"
Торба големина : прибл.29 x 31 cm
Функција :
Анти-ув & Целосно Водоотпорен
Се вклопува Цврсто над ветробранот за борба против мраз.
Држи автомобил кул внатрешни работи во текот на летото.
Штити автомобил ветробранското стакло од мраз /снег / Sun/ киселите дождови
Нема потреба за fiddly ремени.
Набори далеку во уредни торбичка.
Пакетот вклучува :
1 x Автомобил Шофершајбната Маска
1 x торба
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Автомобилна Седалка
търговска марка:
Автолидер
специални характеристики:
покриване на предното стъкло на превозното средство
Година:
Универсален

Продукти в категория