0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-34 %
Висококачествени стикери за автомобилни аксесоари стайлинг на автомобили, мотоциклети етикети етикети бебе на борда водоустойчив светлоотразителни стикери

Висококачествени стикери за автомобилни аксесоари стайлинг на автомобили, мотоциклети етикети етикети бебе на борда водоустойчив светлоотразителни стикери

BGN 3.00
BGN 4.58
Продуктът е наличен

Налично

големина 18cm*11cm ( ве молиме имајте во предвид : Рефлективна бела материјал е да се погледне како сребро, кога под влијанија на светлина, рефлексијата ТОА ќе стане чиста бела )
Купувачот е задоволство е важно за нас. Ако кој било проблем, и тоа, само нас контакт,ние се трудиме да го реши тоа Убаво шопинг

Параметри на продукта

Размер:
17CMX11CM
Тип Елемент:
Стикери
Опаковка:
Не Е Натъпкан
Дизайн:
думи
Дължина На Продукта:
18cm
Модел:
Предупредителен Знак
Категория:
Стикери
Тип Етикети:
Моделът
Поставянето На Стикери:
Багажника
Широчина На Елемента:
11cm
Тип:
Лепило Агент Стикер
Височина На Продукта:
0inch
Диаметъра На Продукта:
0inch
is_customized:
Yes
Името На Модела:
F204
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
търговска марка:
XY

Продукти в категория