0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
DWCX етикети за полагане на автомобили 1 двойка от алуминий флаг на Германия емблемата на иконата ивица, стикер стикер за VW, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Toyota

DWCX етикети за полагане на автомобили 1 двойка от алуминий флаг на Германия емблемата на иконата ивица, стикер стикер за VW, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Toyota

BGN 8.00
BGN 8.93
Продуктът е наличен

Налично


1 Пар Алуминиум Германија Знаме, Амблем Значка Мрачно Налепница Decal одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди BMW Бенц Хонда, Тојота Состојба : 100% нови Боја : Жолта & Црвено & Црн Материјал : Алуминиум & епоксидна материјал Големина : прибл. 11.5 x 2.8 cm Објект се вклучени : 1 x пар на автомобил налепница Погоден : за автомобил тело, табла, мотор и мопед декорација Компатибилен Со :
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Sagita Буба Caddy Passat Поло Jetta
Одговара за Мерцедес-Бенц A / B / C / E / M / S Класа, CLA GLK CLS
Одговара за Ауди А3 А4 А5 А6 A8
Одговара за BMW 1 / 3 / 4 / 5 / 7 Серија X1 X3 X4 X, X6
Одговара за Mazda 3 6 CX-5 CX-7
Одговара за Hyundai ix35 Santa Fe Tucson Sonata Elantra
Одговара за Хонда Спогодба Град Граѓански CR-V Одисеја Одговара
Одговара за Chevrolet Cruze Malibu Тахо Приградски
Одговара за Киа Оптима Рио Sportage
Одговара за Peugeot 206 207 308 406 407
Одговара за Форд Фокус Работ Фузија Mustang
Одговара за Suzuki Swift SX-4
Одговара за Toyota Camry 4 Runner е корола Highlander Prius Сиена Yaris Забелешка :
1) ве Молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.
2) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
3) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Функција :
1) Моден дизајн, го прави вашиот автомобил повеќе атрактивни.
2) Безбедно материјал, водоотпорен, сонце-доказ, самолепливи.
3) Издржливи, rustless, анти-изгореници, водоотпорен, fadeless.
4) Доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап.
5) Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употреба.

Параметри на продукта

търговска марка:
DWCX
Поставянето На Стикери:
Предното И Задното Стъкло
Тип:
Друга 3D стикер
Дизайн:
Карикатура
Модел:
Друго
Името На Модела:
--
Дължина На Продукта:
11.5cm
Широчина На Елемента:
2.8cm
Тип Етикети:
Моделът
Категория:
Стикери
Тип Елемент:
Стикери
Вид На Материала:
Алуминий и епоксидни материали
Цвят:
Жълто & Червено & Черно
Материал:
Алуминий и епоксидни материали
подходящ 1:
За VW Golf Sagita Beetle Caddy Passat, Polo Jetta
Подходящ 2:
за Mercedes-Benz A / B / C / E / M / S Class CLA GLK CLS
Подходящ 3:
за Audi A3 A4 A5 A6 A8
Кацане 4:
за BMW 1 / 3 / 4 / 5 / 7 серия X1 X3 X4 X, X6
Кацане 5:
за Toyota Camry 4Runner Corolla, Highlander, Prius, Yaris Sienna
Кацане 6:
за Ford Focus Edge Fusion Mustang
Засаждане 7:
за Hyundai Santa Fe ix35 Tucson Sonata Elantra
Подходящ 8:
за Honda Accord City Civic и CR-V Одисея Fit

Продукти в категория