0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Автомобил-Стайлинг Бодикит От Въглеродни Влакна Предна Броня, Подходящ За Периода 2003-2007 Gallardo Superleggera Стил Предна Броня

Автомобил-Стайлинг Бодикит От Въглеродни Влакна Предна Броня, Подходящ За Периода 2003-2007 Gallardo Superleggera Стил Предна Броня

BGN 2718.40
Продуктът е наличен

Налично


Детален Цртеж :
ФУНКЦИЈА :
Висок Квалитет на Влакно Стакло со Вакуум Инфузија
Мала Тежина
Совршен Fitment
Аеродинамичен
Подобар Изглед.
Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавница
Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.
Нашата канцеларија
Фабрички Објект
Производителот Напредок
Клиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата Вовед
Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd. беше основана во 2010 година, специјализирана во производство и извоз бизнис. OEM наредби се добредојдени. Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет.
Ние имаме врски со голем број на производители во Кина. "За да се одржи квалитетот на производите и обезбедување на најдобри услуги на клиентите" е нашиот принцип. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.
Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски влакна производи, ..
Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd. беше основана во 2010 година, специјализирана во производство и извоз бизнис. OEM наредби се добредојдени. Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет.
Ние имаме врски со голем број на производители во Кина. "За да се одржи квалитетот на производите и обезбедување на најдобри услуги на клиентите" е нашиот принцип. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.
Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски влакна производи, како и нашата системите за климатизација. Без разлика колку е тешко производство е, ние секогаш ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат потреби на клиентите.
Ви благодариме за посетата на нашата веб-страница : www.yachant.com
Ако имате било истрага, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас со повикување на нас.
Нашиот телефонски број : 0086-577-88903881/88903887
Пакување :
Сите објектот индивидуално спакувани во бела пена и поли торба.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Брони
Тегло На Продукта:
1kg
Модел Година:
2003-2007
Вид На Материала:
Въглеродни Влакна
Името На Модела:
1
Дължина На Продукта:
1inch
търговска марка:
яхант
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Широчина На Елемента:
1inch
специални характеристики:
Украса
Модел автомобил:
Гальярдо
Височина На Продукта:
1inch
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Продукти в категория