0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Автомобил-стайлинг ABS задна броня, дифузер подходящ за 1989-1994 180SX RPS13 Rocket Бъни 380 Aero Style заден заден дифузьор

Автомобил-стайлинг ABS задна броня, дифузер подходящ за 1989-1994 180SX RPS13 Rocket Бъни 380 Aero Style заден заден дифузьор

BGN 398.40
Продуктът е наличен

Налично


Детален Цртеж :
Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.
Нашата канцеларија
Фабрички Објект
Производителот Напредок
Клиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата Вовед
Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd. беше основана во 2010 година, специјализирана во производство и извоз бизнис. OEM наредби се добредојдени. Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет.
Ние имаме врски со голем број на производители во Кина. "За да се одржи квалитетот на производите и обезбедување на најдобри услуги на клиентите" е нашиот принцип. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.
Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски влакна производи, ..
Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd. беше основана во 2010 година, специјализирана во производство и извоз бизнис. OEM наредби се добредојдени. Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет.
Ние имаме врски со голем број на производители во Кина. "За да се одржи квалитетот на производите и обезбедување на најдобри услуги на клиентите" е нашиот принцип. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.
Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски влакна производи, како и нашата системите за климатизација. Без разлика колку е тешко производство е, ние секогаш ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат потреби на клиентите.
Ви благодариме за посетата на нашата веб-страница : www.yachant.com
Ако имате било истрага, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас со повикување на нас.
Нашиот телефонски број : 0086-577-88903881/88903887
Пакување :
Сите објектот индивидуално спакувани во бела пена и поли торба.
Мала количина цел ќе ги користи силна картон тетрапак ако е потребно
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање подолу :
Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Брони
Тегло На Продукта:
1kg
Модел Година:
1989-1994
Името На Модела:
1
Дължина На Продукта:
1inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
търговска марка:
яхант
Широчина На Елемента:
1inch
специални характеристики:
Украса
Височина На Продукта:
1inch
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Модел автомобил:
180SX RPS13
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Тип Елемент:
заден дифузьор
Позиция:
Друго
Цвят:
Черен

Продукти в категория