0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-21 %
PDR Dent Repair Tools Car Window Door Repair Tool Auto Car entry tools аксесоари с високо качество klom помпа клин за Audi Benz

PDR Dent Repair Tools Car Window Door Repair Tool Auto Car entry tools аксесоари с високо качество klom помпа клин за Audi Benz

BGN 48.00
BGN 60.78
Продуктът е наличен

Налично


PDR Дент Поправка Алатки Автомобил Прозорец Вратата Поправка Алатка Авто Автомобил влез алатки Додатоци висок квалитет klom пумпа оптоварување за Ауди Бенц
Опис :
Ова е новата црна пумпа оптоварување средна големина , тоа може да го користите сите автомобили ,возила ,Камиони , Оваа пумпа оптоварување може да ги заштити врати од тоа да биде оштетена ,таа е над 200kg тежина ,еден peopel може да застане на пумпа оптоварување . Гумени Рака Пумпа Автомобилската Авто Влез Алатки
Добро пумпа оптоварување за доброто на купувачот да направи DIY .од дома ,во автомобил ,било каде да се стави на пумпа оптоварување на трудот ,во секое време може да го користат , тоа е многу мал , што не се на место . но, тоа е корисно .
Воздухот Оптоварување се користи помеѓу автомобил вратата и рамка на врата. Пумпа оптоварување овозможува на корисникот да се создаде простор .
пумпа оптоварување предност :
1.Секој може да го користат . тоа е лесна за употреба и работење ,
2.Во текот 200kg за мечка
големина : 16.5 cm *15.5 cm
Packlist : 1pc * Дијагностички автомобил возило Алатка KLOM ПУМПА ОПТОВАРУВАЊЕ средна големина
Бидете внимателни : Не му се претерано кога работат, по се proped нагоре, нека воздух надвор. Потоа го ставаат на триаголник блок. Забелешка : ако сакате уште една пумпа на трудот , pls, изгледа нашиот сите пумпа оптоварување ,ако сакате големи димензии , можете да кликнете на неа и да купам тоа .ако било какви прашања , контактирајте со нас , ви благодариме
One : Напомена : можеме да им се понуди Професионална Locksmith алатки за вас.Како што Klom Пумпа оптоварување и Huk Воздух оптоварување ,Ако е потребно ,ве молиме разговор со нас, за она што го сакате , можеме да го направиме тоа за вас. ви благодарам многу.Посакувам среќен шопинг. Поврзани со пумпа оптоварување : 1 : голема големина црна боја : 27.8 CM * 12.5 CM 2. Средни црна боја : 16.5 cm *15.5 cm 3.Мала големина црна боја : 18cm* 12cm 4.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Дръжки На Вратите
Името На Модела:
клин помпа
търговска марка:
сикео
Държава / регион на производство:
Китай
специални характеристики:
клиновые инструменти помпа могат да защитават вратата на колата
Преносимото Номер Детайли:
1
Модел Година:
2017
Производствен Номер Детайли:
1
Тегло На Продукта:
0.12kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Дължина На Продукта:
5.9inch
Широчина На Елемента:
5.9inch
Височина На Продукта:
1inch
Друг Номер:
1
Модел автомобил:
Универсални автомобили
Вид На Материала:
Дъвка
Име:
Инструменти За Ремонт На Автомобили
клин помпа klom:
използвайте за инструменти за ремонт на автомобили
инструменти klom:
защитете вратата на колата
Въздушен Клин:
Автоматична Въздушна Възглавница Клин На Въздуха
лентата за кола:
клин помпа klom
Универсална функция на въздушния Клин:
Лесно помпане и сдувание
Автоматичен клин помпа:
Набор От Инструменти За Ремонт На Монтировки Кола
Универсален въздушен клин шлосери инструменти:
използвайте за всички малки автомобили, като за Бенц
инструменти за авто радио:
клиновые инструменти помпа могат да защитават вратата на колата
Инструмент За Ремонт На Автомобили:
използвайте за диагностика на автомобила автомобилен инструмент

Продукти в категория