0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Подходящи за BMW 3 series F30 и GT 2013- хром ABS сребро предната врата на колата странично крило на въздушния поток крило впускное дупка стикер на кутията

Подходящи за BMW 3 series F30 и GT 2013- хром ABS сребро предната врата на колата странично крило на въздушния поток крило впускное дупка стикер на кутията

BGN 45.00
BGN 47.82
Продуктът е наличен

Налично


Хром ABS Сребро Страна Крило Проток на Воздух, Фендер Доза на Пропустливи Покрие Автомобил Декорација Налепница 2 парчиња *100% Сосема Нов * Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика * Количина : 2 парчиња/Set * Боја : Сребро Одговара за 3 Серија F30 2013-2017 Одговара За GT 2013-2016 Pls изберете Автомобил Модел кога нарачување 1,Лесна инсталација 2,100% Водоотпорен. Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа. 3,Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил. 4, Направени во ISO 9001 објект, Квалитетот Гарантира, Гаранција Нудат. Еден од најдобрите на пазарот. Трае 5 Години,Лесна инсталација wihtout било алатки, двојно страна 3 M автомобилската селотејп е во прилог. Pls Забелешка : ве Молиме споредете обликот внимателно со вашиот автомобил. Тоа мора да биде иста како на сликата. Во спротивно, тоа ќе не собере. GT
3 Серија F30

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
Модел автомобил:
За BMW 3 series F30 или GT
специални характеристики:
Декорация и защита на автомобила
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Модел Година:
2013 2014 2015 2016
търговска марка:
ЯКВИЧКА
Цвят:
ярко сребро
Брой:
2 елемента / комплект
Задайте положение:
Странично Крило На Предните Врати На Автомобила
Съвместимост 1:
За BMW 3 series F30 2013-2017
Съвместимост 2:
За GT 2013-2016
Безплатна доставка :
ДА

Продукти в категория