0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
водоустойчивые светлина поток Led 2x50w 100W 110V 240V рекламиращо осветление алуминий авиация проектируя светлина

водоустойчивые светлина поток Led 2x50w 100W 110V 240V рекламиращо осветление алуминий авиация проектируя светлина

BGN 238.40
Продуктът е наличен

Налично


водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светла 2 X50 W 100 W 110 V 240 V Рекламирање осветлување авијација алуминиум Проектирање на Светлината
име : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина Прозрачна флукс : 100-120 LM/W главен материјал : алуминиумски + леќа водоотпорен : IP67 моќност : 100 W влезен напон : 110 V 240 V светла боја : бела,топло бела големина : 385x285x200 доживотно : >40000 H тежина : 4.45 KG светлина ангел : 90degree / 120degree Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Параметри на продукта

Отделят Цвят:
Бяло, Топло Бяло
Тип Елемент:
Прожектори
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Напрежение:
220V
Базов Тип:
Клин
Материал На Корпуса:
Алуминий
търговска марка:
pt
Стил:
Модерен
документ:
ССС
Завърши:
Матирана Неръждаема Стомана
Номер На Модела:
80654
Източник На Светлина:
Led лампи
Ниво На Защита:
IP67
Случай:
Магистрала
Източник На Захранване:
AC

Продукти в категория