0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-37 %
GUANHE 2.5 противоударная чанта за носене на външен твърд диск на WD My Passport Ultra Slim Essential WD Elements SE 500GB 1TB, 2TB

GUANHE 2.5 противоударная чанта за носене на външен твърд диск на WD My Passport Ultra Slim Essential WD Elements SE 500GB 1TB, 2TB

BGN 10.00
BGN 15.98
Продуктът е наличен

Налично

Хард диск Случај Одговара на повеќето популарни 2.7 инчен преносни HDD. Како Western Digital My Passport Ултра Тенок Студио за WD Elements / Seagate Копија Плус Тенок Проширување / Toshiba Canvio Основите и Повеќе. Изградена-во Мека Ракав Случај и на рака, Dual Бафер Слој го Штити вашиот HDD, Опремени со carabiner клип. Вклучува врвката за околу рака и carabiner за вашата удобност. можете да го носат насекаде. Тројно слој дизајн за секој практични додатоци можете да го користите Уреди,Кабли,SD картичка и Додатоци. Надворешни димензии : 13*10*3.8 cm. Внатрешни димензии : 11.5*8.5*3cm.

Параметри на продукта

Цвят:
Черен, Син
търговска марка:
GUANHE
Материал:
ЕВА

Продукти в категория