0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
100 бр. 4-пинов конектор за свързване на USB-энкодера бутон на джойстика 4-пинови кабели с клеммным съединение контрол кабел

100 бр. 4-пинов конектор за свързване на USB-энкодера бутон на джойстика 4-пинови кабели с клеммным съединение контрол кабел

BGN 41.60
Продуктът е наличен

Налично

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен продавница : www..com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас. Јас сум посветен да донесе радост, безбедно и врвен квалитет на производите за вас. Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн. За Забава машини.
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали.
Плаќање
Превозот DHL, EMS, Fedex, ТНТ, UPS-от,хонг конг ВОЗДУХ ПОСТ Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен продавница : Испорака : 1. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен. 2. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки. 3. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена .

Параметри на продукта

Цвят:
с терминал 110, с терминал 187
Възраст:
>8 години
Номер На Модела:
тел за USB-адаптер
Тип:
електронни части
дължина на кабели:
50см
Тип Штепсельной Вилици:
Съединител .110 или .187
Брой штырей:
4-пинов
Цвят на кабели:
Черен
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Продукти в категория