0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Нова кутия валяк машини завальцовки тютюн за цигари от метал 70mm автоматична куря

Нова кутия валяк машини завальцовки тютюн за цигари от метал 70mm автоматична куря

BGN 5.00
BGN 5.20
Продуктът е наличен

Налично


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Оваа цигара или заеднички ролери е брз, лесен начин да се тркалаат цигари. Материјал : направен од висок квалитет на метал Тема : современ стил, компактни димензии, најлесно да се користи ,најсилните,трајни некогаш! Употреба : се заштедат пари и тоа го прави возен ваши сопствени цигари едноставен и лесен Како што е совршен подарок за себе или за пријатели Боја : Сребро Големина (L*W*H) : 9.2 x 8.2 x 2cm/3.62"x3.22"x0.78"(приближно) Количина : 1pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам. Пакетот вклучува : 1 x Цигара ролери машина

Параметри на продукта

Форма:
Подарък кутия
търговска марка:
CBJTM
Материал:
Метални
Номер На Модела:
ERER354

Продукти в категория