0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Rarelock флип сгъваем ключ Shell за Chevrolet Cruze Remote Key Case Lock Fob 3 бутона Uncut Blade за Chevrolet Pick

Rarelock флип сгъваем ключ Shell за Chevrolet Cruze Remote Key Case Lock Fob 3 бутона Uncut Blade за Chevrolet Pick

BGN 6.96
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : Rarelock Флип Виткање Копче Школка за Chevrolet Cruze Далечинскиот Клуч Случај Keyless Фоб 3 Копчето Неисечени Ножот за ЛОГОТО на Chevrolet вклучени
Предмет : KEY01
Заклучување Тип : Клуч за Автомобил
Key Type : Рамни Копче
Материјал : Цинк Легура
Заврши : Никој
Големина(Должина*Ширина) : 64mm*35mm*19mm
Нето Тежина : 50g / Торба
Бруто Тежина : 70g / Торба
Пакет : ПП торба
Додатоци :
Клучни Школка*1
Примена : Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
Key01
Размер:
Different Size
търговска марка:
ХАЙБОАТ
Тип Заключване:
Клавиш
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Продукти в категория