0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-35 %
Rarelock Vending Lock T Handle брави с 3 ключовете Tublar Lock за машини и оборудване g

Rarelock Vending Lock T Handle брави с 3 ключовете Tublar Lock за машини и оборудване g

BGN 53.00
BGN 81.97
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : Rarelock Вендинг Заклучување Т Рачка Брави со 3 Копчиња Tublar Заклучување и Катанци за Машина и Опрема
Предмет : 2701
Заклучување Тип : Вендинг Кодот
Key Type : Тубуларна Копче
Материјал : Цинк Легура
Заврши : Огледало третман & Светла Хром
Кратенка : Над 5.000
Големина(Должина*Ширина) : 172mm*50mm
Нето Тежина : 691g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 720g / ЕЕЗ
Пакет : Картон
Додатоци :
1,Цилиндар Орев*1 PCS Материјали : Челик, Заврши : Цинк
2,Внесете*2 ПАРЧИЊА Материјал : Челик, Заврши : Никел
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);
4, посебно нут со пролетта конец, се справи со удобен;
5, Со анти дупчење челик топката;
6, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.

Параметри на продукта

търговска марка:
ХАЙБОАТ
Размер:
Different Size
Номер На Модела:
2701
Тип Заключване:
Заключване автомат
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип Заключване:
Заключване На Шкаф

Продукти в категория