0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Rarelock комбинирана светкавица багаж куфар скоростна пътна чанта брави 3 цифрен и брава с Wirerope a

Rarelock комбинирана светкавица багаж куфар скоростна пътна чанта брави 3 цифрен и брава с Wirerope a

BGN 9.00
BGN 9.58
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : Rarelock Комбинација Патент Багаж Куфер Кутија Патна Торба Брави 3 Цифрениот Код За Заклучување Со Wirerope
Предмет : ZS70
Заклучување Тип : Багаж Кодот За Заклучување
Key Type : Keyless,Лозинка
Материјал : ABS
Големина(Должина*Ширина) : 52mm*89mm*19mm
Нето Тежина : 65g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 70g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
ZS70
Размер:
52*89*19mm
търговска марка:
ХАЙБОАТ
Тип Заключване:
U-Образна Заключване
Тегло:
70 грама
Пакет:
Чанта мехур
Цвят:
Бяло, Синьо, Зелено, Оранжево, Розово
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
специалност:
Код Комбинация От Цифров Парольный Заключване
Приложение:
Багажная Чанта С Цип Раница, Чанта, Куфар Чекмедже На Шкафа
Тип:
3 Код На Групата (0-9) С Wirerope
Размер:
52мм*89мм*19мм
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Продукти в категория